להטעין את ג'נסיס Electrified G80

חוויית טעינה נוחה ופשוטה בכל זמן ובכל מקום
מובהר כי כל העיצובים, גווני הצבעים, התכונות והמפרטים שבתוכן זה מוצגים להמחשה כללית בלבד ועשויים להיות שונים מכפי שהם במציאות בפועל.
הפכנו גם את חוויית הטעינה לקלה ופשוטה

כדי לאפשר לך ליהנות מהנהיגה בראש שקט, חשבנו על כמה רעיונות שיהפכו גם את פעולת הטעינה השגרתית לקלה ופשוטה יותר.

טעינה

את הג'נסיס Electrified G80 ניתן להטעין בקלות ומבלי צורך לבצע תמרוני חניה, הודות למיקום הנוח של פתח הטעינה הנסתר בחזית. הנורות מימין לשקע נותנות חיווי אודות מצב הטעינה.
*השקע המוצג בתמונה הוא בתקן אמריקאי והוא שונה מהשקע שיסופק המותאם לישראל
טעינה
טעינה

טעינה סטנדרטית וטעינה מהירה

טעינת במתח שיא של 800 וולט מאפשרת להטעין את הג'נסיס Electrified G80 מ-10% ל-80% בתוך כ-22 דקות בלבד, בכפוף לתשתית זמינה ותנאים סביבתיים מתאימים. טעינת ביתית באמצעות מטען AC בהספק של 11 קילוואט תארך כ-9 שעות מ-10% ל-100% סוללה, ותאפשר טווח של כ-520 ק״מ לפי תקן WLTP.

 

*זמני הטעינה בפועל עשויים להיות שונים ואלו תלויים בגורמים שונים ביניהם בין היתר נתוני עמדת הטעינה, תנאי הטמפרטורה ומצב טעינת המצבר בפועל.

להגיע רחוק

427 ק״מ של טווח בין טעינות

בזכות הפלטפורמה החשמלית המתקדמת, הטעינה המהירה והסוללה הגדולה, ג'נסיס Electrified G80 יכולה לגמוע מרחק של כ-427 ק״מ* בטעינה אחת בלבד. זה מאפשר לך להשאיר את כל הדאגות בבית ולחזור עם הרבה מאוד חוויות חדשות.

 

* על-פי נתוני יצרן בבדיקת מעבדה. טווח הנסיעה בפועל מושפע, בין היתר, גם מתנאי הדרך, מתחזוקת הרכב, ממאפייני הנהיגה ומקיבולת ובלאי הסוללה

טעינה
טעינה

טעינה ביתית, מהירה ואולטרה מהירה

בזכות הגמישות של הפלטפורמה החשמלית, ג'נסיס Electrified G80 תומכת בכל סוגי הטעינה הנפוצים, במתח של 400 או 800 וולט.

VEHICLE TO LOAD

מתאם V2L*

באמצעות מתאם ה-V2L הייחודי, ג'נסיס Electrified G80 מאפשרת להפעיל מכשירים הפועלים במתח של 220 וולט גם מחוץ לבית. מתי עשיתם לאחרונה פיקניק חשמלי?

 

* אבזור בתוספת תשלום