ג'נסיס Electrified G80

יוקרה חשמלית שהופכת את העתיד להווה
מובהר כי כל העיצובים, גווני הצבעים, התכונות והמפרטים שבתוכן זה מוצגים להמחשה כללית בלבד ועשויים להיות שונים מכפי שהם במציאות בפועל.
הטכנולוגיות של ג'נסיס Electrified G80

לקחנו את הטכנולוגיות המתקדמות בעולם ואז פיתחנו עוד כמה, כדי לקחת את חוויית היוקרה של ג'נסיס צעד אחד קדימה, ולהציב את הרף גבוה מתמיד.

טכנולוגיה

אובססיה לפרטים הכי קטנים ותשוקה בלתי נשלטת לחדשנות משתלבים יחד, והכל ממתין לנגיעה קטנה בקצה האצבע.

תצוגת עילית צבעונית HUD

באמצעות תצוגה בגודל ״12, מוצגים על השמשה מלפנים נתונים החשובים לנהג, באיכות גבוהה ובצבע.

 

* ברמת גימור Luxury בלבד

מסך מגע עם משוב הפטי לבקרת האקלים

בקרת האקלים בג'נסיס Electrified G80 ניתנת לשליטה באמצעות מסך המגע המעוצב, המספק משוב הפטי בעת נגיעה. בלחיצה קטנה כל יושבי הרכב יכולים ליהנות מאוויר נקי הודות למסנן החלקיקים ומסנן אנטי בקטריאלי.

התרעה מפני שכחת ילדים מאחור

חיישן מבוסס רדאר נדרך כאשר דלת תא המטען או הדלתות מאחור נפתחות. עם פתיחת דלת הנהג, יעלה חיווי בלוח המחוונים המזכיר לבדוק את המושב מאחור ובמקרה של שכחה, הג'נסיס Electrified G80 תתריע באמצעות הצופר ואורות מהבהבים.

לשבת במחלקה ראשונה
לשבת במחלקה ראשונה

מושב Ergo Motion לנהג

מושב ה-Ergo Motion תוכנן לנוחות מקסימלית ותמיכה מושלמת בצדדים, עם שבע כריות אוויר המתאימות את עצמן לפי מצב הנהיגה ומהירות הרכב.

להגיע הכי רחוק שאפשר

איכות החומרים הגבוהה, לצד הטכנולוגיות המתקדמות שהוטמעו בתא הנוסעים, משתלבים יחד ומעבירים את תחושת היוקרה לכל נוסעי הרכב.

 

*מסכים אחוריים הם אביזר בתוספת תשלום

קונצרט על גלגלים
קונצרט על גלגלים

מערכת שמע עם 17 רמקולים של Lexicon

כדי ליהנות מהשקט בג'נסיס Electrified G80, התקנו מערכת שמע מפוארת של Lexicon מבית Harman/Kardon, בטכנולוגיית Quantum Logic Surround עם 17 רמקולים בעוצמה כוללת של 900 וואט. במילה אחת: קונצרט!

* המערכות הנ"ל הינן מערכות עזר הפועלות בתנאים ומגבלות שונות ואינן באות במקום כללי נהיגה זהירים כדין.