ג'נסיס Electrified G80

לקחנו את הביצועים הכי רחוק בלי להתפשר על הנוחות
מובהר כי כל העיצובים, גווני הצבעים, התכונות והמפרטים שבתוכן זה מוצגים להמחשה כללית בלבד ועשויים להיות שונים מכפי שהם במציאות בפועל.
הביצועים של ג'נסיס Electrified G80

לקחנו את רכב היוקרה המושלם ופיתחנו עבורו פלטפורמה חשמלית ייעודית המשלבת בין ביצועים שמעלים חיוך, חוויית נהיגה חשמלית וסטנדרט הבטיחות הגבוה בקטגוריה.

ביצועים

הטמענו בג'נסיס Electrified G80 מערך שלם של טכנולוגיות ומערכות שהופכות את הדרך לקלה יותר.

סינון רעשים אקטיבי

כדי ליהנות בצורה אבסולוטית מהנסיעה השקטה בג'נסיס Electrified G80, התקנו מערכת המייצרת גלי קול הפוכים ומפחיתה את הרעשים החודרים אל תא הנוסעים.

גג שמש סולארי

בגג של הג'נסיס Electrified G80 התקנו תאים פוטו-וולטאים שהופכים את אנרגיית השמש לעוד קילומטרים של טווח ומונעים פריקה מלאה של הסוללה.*

 

*ברמת גימור Luxury בלבד

נהיגה חכמה

פקדים לשליטה על עוצמת בלימת הטעינה (REGENERATIVE BRAKING) מאחורי ההגה בג'נסיס Electrified G80 מאפשרים לך לנהוג בצורה יעילה וחסכונית, להטעין את הסוללה בזמן הבלימה ועל ידי כך להאריך את הטווח בפועל.

 

הנעה כפולה

הנעה כפולה AWD

התקנו בכל אחד מהסרנים מנוע חשמלי עוצמתי המפיק כ-185 כ״ס (136 קילוואט), ויחד הצמד הזה מניע את כל ארבעת הגלגלים ומפיק כ-370 כ״ס, מומנט מיידי של 70 קג״מ ותאוצה של 4.9 שניות מ-0 ל-100 קמ״ש.

איך שנוח לך
איך שנוח לך

מערכת Preview-ECS

מצלמה קדמית חכמה סורקת את תנאי הדרך ומאזנת בזמן אמת את פעולת המתלים, כדי לתת חווית נהיגה נוחה וחלקה יותר.

לנהוג בסגנון שלך

בג'נסיס Electrified G80 ניתן לבחור מבין שני מצבי נהיגה: Comfort לנסיעה נינוחה ורגועה, או Sport המחדד את תגובת המצערת ודוושת הבלם והופך את הנסיעה לדינמית וספורטיבית.

מערכת הנעה חשמלית