לפרוץ דרך בכל דרך

כי הכל נמדד בביצועים

בואו נדבר מחדש על ביצועים

פיתחנו מנועי טורבו חדשים, עוצמתיים ויעילים וגם פלטפורמה שיודעת להתמודד עם כל הכוח הזה. החיוך לא ירד לכם מהפנים.

ספורט אלגנט

למראית עין, ה-G80 נראית כמו מכונית מנהלים יוקרתית ומעוצבת, עם קווים אלגנטיים ונקיים. אבל, בלחיצה על דוושת ההאצה, קורים שלושה דברים נפלאים בתוך חלקיק שניה: 304 הסוסים ממנוע הטורבו בנזין עוברים אל הגלגלים האחוריים בלבד כדי ליצור חווית אדרנלין ספורטיבית, הלב שלך יחסיר פעימה וחיוך רחב יעלה לך על הפנים.

פלטפורמה
פלטפורמה

מרכב חדש ומתקדם

כדי לאפשר ביצועים אופטימליים, פיתחנו גם מרכב חדש וקשיח, המותאם למתלים המתקדמים. יחד, הם יוצרים חווית אדרנלין מאוזנת, בטוחה ויציבה שגם ממקסמת את החלל הפנימי מבלי להתפשר על בטיחות מקסימלית לנוסעים.

 

שומרים עליך וגם על הביצועים

נתנו יותר משקל להנאה

כדי לתת משקל לביצועים, הורדנו ממשקל המרכב החדש. עשינו את זה בזכות שימוש בחומרים קלים וקשיחים יותר והשתמשנו בפלדה חזקה במיוחד, מבלי להתפשר על הבטיחות וכדי שהנוסעים יהיו מוגנים יותר במקרה של תאונה.

ראייה לטווח רחוק
ראייה לטווח רחוק

מערכת Preview-ECS

מערכת Preview-ECS פועלת באמצעות מצלמה קדמית הסורקת את תנאי הדרך ובהתאם מאזנת את פעולת המתלים, כדי לתת חווית נהיגה נוחה וחלקה יותר.

*ברמת גימור Luxury  בלבד

טורבו בנזין 2.5 ליטר

מנוע הטורבו בנזין בנפח 2.5 ליטרים המפיק 304 כ״ס ומומנט מירבי של 43 קג״מ כבר ב-1,650 סל״ד, מזניק את ה-G80 מעמידה ל-100 קמ״ש בתוך 6 שניות עגולות. בדיוק הזמן שלקח לכם לקרוא את המשפט הזה. הוא שודך לתיבת 8 הילוכים אוטומטית שמעבירה את כל הכוח לגלגלים האחוריים בלבד. אם כבר חוויה, אז עד הסוף.