ה-G70 החדשה מגדירה מחדש את המראה של רכב ספורט יוקרתי
ATHLETIC ELEGANCE

ג׳נסיס G70 החדשה

כבר כשרואים את ה-G70 החדשה מבינים מהר מאוד שמדובר באתלטית מצטיינת עם ביצועים שקשה מאוד לנצח

ג'נסיס G70 בצבע אדום חונה לצד מבנה
ג'נסיס G70 בצבע אדום חונה לצד מבנה

עיצוב

ה-G70 החדשה עטופה במאפיינים הספורטיביים של כל דגמי ג׳נסיס, תחת הקונספט Athletic Elegance, ומבהירה מהר מאוד מי הכי אתלטית בסביבה.

עיצוב חזית

גם ה-G70 החדשה עוצבה עם שבכת ה-Crest בהשראת הלוגו של ג׳נסיס, המאפיינת את כלל דגמי המותג. שני הקווים של תאורת ה-Dual lamps בחזית ממשיכים כל הדרך לאחור ומשלימים מראה ספורטיבי ואלגנטי.

עיצוב מאחור

מיד כשמבחינים בצמד פנסי ה-Dual lamps מאחור, מבינים שמדובר בג׳נסיס. וכשמתקרבים עוד קצת, אם מצליחים להשיג אותה, רואים את כיתוב האותיות ואת העיצוב שתוכנן כדי שהיא תהיה הכי אווירודינמית שאפשר, במקביל לכוח הצמדה מקסימלי.

הצד שלה בסיפור

גם מהצד מיד רואים את האופי האתלטי של ה-G70 החדשה. כמכונית ספורט יוקרתית המבוססת על פלטפורמת הנעה אחורית, היא קיבלה פרופורציות מושלמות עם חלק קדמי ארוך שתחתיו מסתתר מנוע טורבו בנזין עוצמתי וגג משתפל לאחור המעניק לה מראה קופה.

עיצוב

עיצוב פנימי

כשמתיישבים במושב העור המפנק מגלים הגה ספורט ולוח מחוונים ״12.3 דיגיטלי בתלת מימד.
וכדי להזכיר שמדובר במכונית ספורט יוקרתית, השתמשנו בחומרים הכי איכותיים שיש.

עיצוב פנימי

סביבת נהג מושלמת

תכננו את תא הנוסעים כך שיהיה פשוט ואינטואיטיבי עבור כל הנוסעים, אבל בעיקר שמנו דגש על סביבת נהג המאפשרת לשלוט בקלות בכל הדברים החשובים.

פרק הזמן הקצר ביותר מתחיל מהרגע שמבחינים ב-G70
עם שבכת ה-G-Matrix מלפנים, שומעים את מנוע הטורבו
בנזין העוצמתי ועד לרגע שמביטים בה מאחור כשהיא
מתרחקת במהירות. זאת אמנם חוויה קצרה ועוצמתית,
אך היא בהחלט משאירה טעם של עוד.

G70 – עיצוב חיצוני

ציידנו את גרסת הספורט של ה-G70 בשלל אלמנטים עיצוביים שפותחו במיוחד עבורה ומוסיפים לה עוד קצת עניין והרבה כריזמה, כמו מסגרת חלונות ומסגרת שבכה קדמית בגימור כרום כהה וחישוקי ״19 עם קליפרים אדומים של Brembo, בהשראת תבנית ה-G-Matrix. ככה זה עם אתלטיות, הן יודעות להיראות מצוין גם מחוץ למסלול.