בסוף, כל חוויה נמדדת בביצועים
יש ביצועים שלא שוכחים

יש כאלה שחיים מאתגרים. הם אוהבים שלוקחים אותם אל הקצה. בכל דרך. הם רואים בזה ריגוש. הם מתאמנים לזה יום יום. לא תתפסו אותם לא מוכנים. בדיוק ככה המהנדסים שלנו תכננו את ה-GV70. עם אובססיה לניצחון.

ביצועים
ביצועים

הסאונד, החומרים, מערכות הבטיחות, הטכנולוגיה, כולם נמצאים כאן למטרה אחת בלבד: חוויית נהיגה מפתיעה שעולה על כל הציפיות שלך.

מערכת מתלים מתקדמת

ECS*

מצלמה מיוחדת הסורקת את תוואי הדרך מתאימה את קשיחות המתלים בזמן אמת כדי לאזן את תא הנוסעים ולהבטיח נסיעה רכה וחלקה.

*בדגם Sport בלבד

נהיגת שטח
נהיגת שטח

הנעת AWD ובורר מצבי שטח

מערכת ה-AWD המתקדמת תוכננה כדי לאזן את ה-GV70 בכל מצב דרך ולהעביר את הכוח קדימה או אחורה לפי הצורך, וכדי לייצר אחיזה אופטימלית. מערכת ה-Terrain Mode מאפשרת לבחור בין נהיגה בשלג, חול או בוץ ומכיילת בהתאם את פעולת המנוע, תיבת ההילוכים והבלמים, כדי להבטיח נהיגה יציבה ומאוזנת.

 

*וידאו להמחשה בלבד

ביצועים

בקרת שיגור

כדי לתת הצגה אמיתית, חייבים לוודא שכל המערכות זמינות ומוכנות. בקרת השיגור ב-GV70 נועדה למקסם את כל הכוח כדי להזניק אותו קדימה בצורה אופטימלית. ולך יש כרטיסים לשורה הראשונה, כן?

ביצועים
ביצועים

בורר מצבי נהיגה

בורר מצבי הנהיגה מאפשר לבחור בין מצבי Eco, Comfort, Custom, Sport ו-*Sport + בהתאם לתנאי הדרך, העדפות הנהיגה והרגעים האלה שמתחשק ליהנות קצת. מצב Eco לנהיגה יעילה, Comfort לנסיעה רכה וחלקה, Sport ו-*Sport + לביצועים מקסימליים שמוסיפים הרבה עניין ודרמה או Custom הניתן להתאמה אישית.*

 

*מצב Sport + זמין בגרסת Sport בלבד

מנוע

ההצגות הכי גדולות קורות כשיש כימיה אמיתית בין שני השחקנים הראשיים, מנוע הטורבו בנזין העוצמתי והמתלים הדינאמיים, שיוצרים יחד חווית נהיגה מאוזנת ודינאמית.

מנוע טורבו בנזין עוצמתי

הגענו לחלק הכי מעניין. מתחת למכסה המעוצב מסתתר מנוע טורבו בנזין עוצמתי בנפח 2.5 ליטר ששודך לתיבת 8 הילוכים אוטומטית המעבירה את הכוח לכל ארבעת הגלגלים. בזכות מערכת הזרקה כפולה הפועלת בהתאם לתנאי הדרך ומערכת קירור נפרדת המאפשרת שליטה בנוזל הקירור ובטמפרטורה, שריפת הדלק יעילה יותר תוך הפחתת החיכוך.